Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 21.12.2017 21:00 Publikacja: 21.12.2017 21:00
Foto: Fotolia
Aż 116 mld dolarów wyniesie w tym roku wartość rynku gier na świecie – prognozuje firma Newzoo. To o ponad 7 mld dolarów więcej, niż szacowała jeszcze niedawno. Jak burza idą też polscy producenci, których liczbę ocenia się już na ponad 300. Zwiększają przychody i poszerzają oferty. Zarówno giganci, tacy jak CD Projekt czy Techland, jak i mniejsze studia liczą na udany czwarty kwartał. Co roku jest on w tej branży najlepszy, a w tym roku sezonowość może być widoczna jeszcze mocniej. Gry coraz chętniej kupowane są jako prezenty pod choinkę. Popytowi pomagają też dobre nastroje konsumenckie oraz rozwój nowych technologii, takich jak rzeczywistość wirtualna i rozszerzona.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump oświadczył w piątek, że ma już chętnych nabywców na TikToka i mógłby dalej przedłużyć...
W piątek 8 sierpnia zakończyło się trwające od 6 maja i kilka razy przedłużane nadzwyczajne walne zgromadzenie w...
Z okazji 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego redakcje dziennika „Rzeczpospolita” oraz serwisu zyciewars...
Telewizji Polskiej szkodzi polityczny impas. Byli szefowie TVP, w rozmowie z „Rzeczpospolitą" wskazują, co może...
Decyzją głównego akcjonariusza – TiVi Foundation – Cyfrowy Polsat ma nowego prezesa i przewodniczącego rady nadz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas