Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.10.2020 13:13 Publikacja: 21.10.2020 11:16
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
W dniu, w którym Polsce potwierdzono testami rekordowe 10040 zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w ciągu doby, Andrusiewicz podkreślał, że do końca tygodnia zapadną decyzję wojewodów ws. utworzenia szpitali tymczasowych w każdym województwie.
- Będziemy mieli w granicach ok. 10 tysięcy dodatkowych miejsc (dla chorych na COVID-19 - red.), te miejsca wciąż powstają - podkreślał.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polska musi zwiększyć produkcję leków i substancji czynnych oraz stworzyć trwały i odporny system dystrybucji. N...
Zmiany zakładają poszerzenie listy refundacyjnej o szereg leków stosowanych w terapii onkologicznej i innych, w...
Pacjentki z wysokim ryzykiem nawrotu powinny mieć szansę na leczenie mniej toksycznymi metodami – mówi prof. dr...
Prezydent Stanów Zjednoczonych chce obniżyć ceny leków dla Amerykanów nawet o 90 proc. Zapowiada też sankcje wob...
Potrzebny jest jeden ośrodek, który skoordynowałby działania różnych ministerstw i instytucji.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas