To już więcej niż pewne. Obsypana Grammy wokalistka wydała specjalne oświadczenie: „Chciałam przekazać Wam tę informację osobiście. Jestem szczęśliwa, mogąc oznajmić, że Simon i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Proszę jednocześnie, by w tym szczególnym dla nas okresie, uszanowano naszą prywatność. Zawsze Wasza Adele".
Partnerem Adele i ojcem dziecka jest Simon Konecki, związany niegdyś z funduszami inwestycyjnymi, współtwórca brytyjskiego koncernu Life Water, zajmującego się sprzedażą wody. Ma 36 lat, cztery lata temu rozwiódł się z pierwszą żoną. Była nią stylistka Clary Fisher. Ma z nią córkę.
Simon nosi polskobrzmiące nazwisko, ale nie udało się ustalić jego związków z naszym krajem. Pochodzi z zasobnej rodziny, na co wskazuje również to, że uczył się w snobistycznym Eton College — studiują tam potomkowie najważniejszych rodów królewskich i arystokratycznych.
W świecie biznesu, Konecki wsławił się tym, że założył organizację charytatywną Drop4Drop, która wspiera afrykańską ludność darmowymi dostawami wody.
Przypomnijmy, że całkiem niedawno, gwiazda ogłosiła swoje muzyczne plany.
- Wydam nową piosenkę jeszcze przed końcem roku - powiedziała francuskiej stacji NRJ.
Zastrzegała jednak, że szybko trzeciej płyty nie będzie.
- Gdybym układała albumy z cudzych piosenek, nowy byłby gotowy w następnym tygodniu - zapewnia. - Ponieważ jednak, jestem autorką i kompozytorką, potrzebuję więcej czasu. Pomiędzy wydaniem mojego debiutanckiego i drugiego krążka upłynęły dwa lata. Chcę mieć podobną przerwę przed premierą trzeciego.
Album Adele zatytułowany „21" jest największym bestselerem ostatnich dwóch lat i sprzedał się w blisko 10 mln egzemplarzy. Wokalistka przerwała karierę niedługo po premierze albumu, gdy okazało się, że ma problem z głosem. Powróciła na estradę na krótko, by zaśpiewać podczas tegorocznej gali Grammy. Odebrała wtedy 6 Grammy.