"Nowy rok, nowe wyzwania. Objęłam właśnie funkcję Dyrektora Wykonawczego ds. Komunikacji Korporacyjnej w PKN Orlen. Dziękuję
Danielowi Obajtkowi za zaufanie. A Państwu przepięknie dziękuję za ogrom ciepłych słów i setki wiadomości, które spływają nieustannie od kilku dni" - napisała na Twitterze była dziennikarka.

"Plany biznesowe PKN Orlen to gwarancja, że tematów do komunikacji na pewno nie zabraknie" - napisał prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek.

Zuzanna Falzmann w przeszłości była korespondentkę Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Od listopada ubiegłego roku prowadziła "Panoramę" w TVP2.

W 2018 roku z TVP Info do PKN Orlen odeszła dziennikarka Ewa Bugała. Została dyrektorem ds. komunikacji i rzecznikiem prasowym koncernu.

Po kilku dniach zrezygnowała ze stanowiska. "Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw" - tłumaczyła dziennikarka.