Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 10.10.2015 22:15 Publikacja: 10.10.2015 21:41
Foto: Fotorzepa/Tomasz Jodłowski
Zdaniem szefa KORWiN, podpisanie Traktatu Lizbońskiego spowodowało, że prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim - podaje RMF FM. A to, według Korwin-Mikkego oznacza, że nie jesteśmy już suwerennym państwem.
Zdaniem polityka uchodźcy nie będą nam zagrażać dopóty, dopóki będzie ich niewielu. Jeśli jednak Polska ustąpi i przyjmie tysiąc imigrantów, to zaraz będzie ich dziesięć, a potem sto tysięcy, "tak to się pomału rozmnaża" twierdzi Korwin-Mikke.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Zamiast zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w Warszawie zapowiedziano po powtórnych konsultacjach pilotaż w dwóch d...
Wiceprezydent Warszawy Jacek Wiśnicki, reprezentujący w zarządzie miasta Polskę 2050, podał się do dymisji. Swoj...
W cieniu dyskusji o nocnej prohibicji pozostaje temat sprzedaży alkoholu nieletnim. Niepokojące statystyki z aud...
Szymon Hołownia odda jednak fotel marszałka Sejmu Włodzimierzowi Czarzastemu. To wcale nie było pewne, bo nie ud...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas