Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.01.2021 12:29 Publikacja: 09.01.2021 11:21
Foto: Fotorzepa, Łukasz Solski Łukasz solsk solsk
Dziewczynka uciekła z oddalonego o kilka kilometrów domu dziecka w Pacółtowie. Nastolatka mogła spaść z wysokiej skarpy.
Ciało 13-latki dziewczynki znaleziono wczoraj w strumyku. Ujawnił je jeden z okolicznych mieszkańców i powiadomił policję.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował na terenie 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krako...
Choć deweloperzy od 11 września mają obowiązek pokazywać na stronach ceny mieszkań, nie wszyscy się z tego obowi...
Naukowcy z Wojskowej Akademii Technicznej stworzyli specjalny model, który na podstawie danych potrafi przewidzi...
Woda oligoceńska to ewenement na skalę kraju. Doceniana za smak i jakość, w obliczu rosnących zagrożeń geopolity...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas