Reklama

Czytelniku! Jeśli nie dostałeś dziś „Rzeczpospolitej”

Szanowni Czytelnicy! Zapewne docierają do wielu z Państwa informacje o symptomach kryzysu na polskim rynku kolportażu.

Aktualizacja: 11.12.2018 05:32 Publikacja: 09.12.2018 18:12

Czytelniku! Jeśli nie dostałeś dziś „Rzeczpospolitej”

Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek

To rzeczywiście nie jest łatwy rynek. Przy spadających nakładach gazet, rosnących kosztach transportu firmy kolporterskie mogą doświadczać poważnych problemów, co już dotknęło jedno z czołowych przedsiębiorstw.

Wspieraliśmy tę firmę dostarczając jej gazety mimo braku regularnych płatności. Robiliśmy to przez wiele miesięcy. Niestety, jej sytuacja jest tak trudna, że prawdopodobnie nie będziemy w stanie kontynuować z nią współpracy na dotychczasowych warunkach.

Mamy świadomość, że może to spowodować czasowe problemy z dostępem do papierowego wydania „Rzeczpospolitej" zarówno w kioskach jak i w prenumeracie. Bardzo za ten chwilowy problem przepraszamy i zapewniamy, że robimy wszystko, by go rozwiązać.

Wszystkim, którzy doświadczą kłopotów z nabyciem naszego tytułu oferujemy nieodpłatnie e-wydanie „Rzeczpospolitej" oraz pełen dostęp do rp.pl. Jednocześnie informujemy, że pełną wiedzę o sieci sprzedaży można znaleźć na stronie twojewydanie.rp.pl.

Wierzymy, że zostaniecie Państwo z nami.

Reklama
Reklama

Jeżeli w Twoim kiosku zabrakło wydania papierowego „Rzeczpospolitej”, zobacz tutaj listę sieci sprzedaży i kup ulubiony dziennik.

Jeżeli Twój dystrybutor nie dostarczył Ci prenumeraty „Rzeczpospolitej” na czas, zarejestruj ją tutaj i odbierz darmowe e-wydanie oraz pełen dostęp do rp.pl

Jeśli posiadasz dodatkowe pytania zadzwoń lub napisz do nas. Dostarczymy Ci niezbędnych informacji.

INFOLINIA: 800 120 195 lub 22 463 04 54

prenumerata@rp.pl

prenumerata.rp.pl

Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Walka o wolność na różnych frontach
informacja „Życia Warszawy”
Biletów na WKD nie kupimy przez aplikację. Przewoźnik rozwiązał umowę z mPay
Kraj
„Rzecz w tym”: Czy Polska może stać się suwerenna żywnościowo?
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Warszawa
Warszawski PiS łączy siły z organizacjami pozarządowymi. Wypracują wspólny program?
Materiał Promocyjny
Jak rozwiązać problem rosnącej góry ubrań
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama