Reklama

Śmierć 15-latki podczas zawodów motocrossowych

Tragedia na torze motocrossowym w Lipnie. Podczas motocrossowych Mistrzostw Polski zginęła 15-letnia zawodniczka KM Cross Lublin. Po wypadku impreza została odwołana.

Aktualizacja: 04.08.2019 10:19 Publikacja: 04.08.2019 10:15

Młodej zawodniczce KM Cross Lublin w czasie zjazdu z górki wyrwało kierownicę z rąk i straciła panow

Młodej zawodniczce KM Cross Lublin w czasie zjazdu z górki wyrwało kierownicę z rąk i straciła panowanie nad maszyną. Zmarła w szpitalu.

Foto: www.facebook.pl

W Lipnie odbywały się Mistrzostwa Polski w klasie MX. Wczoraj doszło tam do wypadku podczas drugiego wyścigu.

Młodej zawodniczce KM Cross Lublin w czasie zjazdu z górki wyrwało kierownicę z rąk i straciła panowanie nad maszyną.

Pozostało jeszcze 85% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
„To Ukrainka, czy Warszawianka?”. Fala ksenofobicznych komentarzy po nominacji do Warszawianki Roku 2025
Kraj
Inteligentniejszy i nowocześniejszy? Warszawa z nowym Zintegrowanym Systemem Zarządzania Ruchem
Kraj
Dwa paszporty i sprzęt nurka. Co obciąża Wołodymyra Ż., którego wydania chcą Niemcy?
Kraj
Polska z serialu „1670” – z kogo tak naprawdę się śmiejemy?
Reklama
Reklama