Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.05.2021 08:11 Publikacja: 09.05.2021 08:11
Foto: AFP
Państwowa telewizja chińska podała, że fragmenty wraku głównego silnika rakiety, ważące 18-ton, weszły w atmosferę o 2.24 czasu GMT na południowy zachód od Cejlonu.
Rakieta Długi Marsz 5B została wystrzelona 29 kwietnia z wyspy Hainan i wyniosła na orbitę moduł mieszkalny chińskiej stacji kosmicznej. Później stracono nad nią kontrolę.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Masa nowo odkrytej czarnej dziury odpowiada prawdopodobnie 36 miliardom mas Słońca. Kosmicznego olbrzyma zaobser...
Potrzebujemy ekosystemu, w którym polskie firmy będą mogły rozwijać kosmiczne technologie i zdobywać rynki globa...
Miłośnicy astronomicznych obserwacji z niecierpliwością oczekują na maksimum widoczności Perseidów. Ten jasny ró...
- Jestem przekonany, że musimy zbudować bardzo solidną strategię, by zaistnieć technologicznie i stać się europe...
Teleskop Gemini North na Hawajach ujawnił towarzysza Betelgezy – jednej z najjaśniejszych gwiazd na nocnym niebi...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas