Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 18:23 Publikacja: 16.11.2022 11:34
W Brukseli trwa posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej
Foto: AFP
Jak informuje RMF FM, powołując się na najbliższe otoczenie prezydenta Andrzeja Dudy, nie ma jak na razie dowodów na to, że rakieta, która uderzyła we wtorek w Przewodów, zabijając dwie osoby, została wystrzelona przez Rosjan.
A tylko w takim przypadku, gdy pojawią się na to dowody lub poszlaki, strona polska z takim wnioskiem wystąpi.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
W poniedziałek pod Moskwą znaleziono ciało byłego ministra transportu Rosji, Romana Starowojta. Według oficjalny...
Głównym tematem poniedziałkowych rozmów izraelskiego premiera Beniamina Netanjahu z Donaldem Trumpem w Białym Do...
„Bild” opublikował tajną listę ukraińskich próśb o uzbrojenie, przekazaną rządowi Niemiec. Warta miliardy euro l...
Mark Rutte, sekretarz generalny NATO od końca 2024 roku, uważa za prawdopodobne, że jeśli Chiny zdecydują się za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas