Reklama

Zełenski: Po Winnicy Rosjanie muszą odczuć, co oznacza reakcja na terror

Ukraińscy dyplomaci powinni zrobić wszystko, co możliwe, aby wzmocnić siódmy pakiet unijnych sankcji - powiedział prezydent Ukrainy w wieczornym przekazie do rodaków.

Publikacja: 15.07.2022 23:03

Zełenski: Po Winnicy Rosjanie muszą odczuć, co oznacza reakcja na terror

Foto: AFP

amk

Zełenski poinformował o ogłoszeniu przez UE kolejnego, siódmego już pakietu sankcji wobec Rosji. Powiedział, że zadaniem ukraińskich dyplomatów jest "zrobienie wszystkiego, aby ten pakiet wzmocnić".

Prezydent uważa, że po ostatnim ataku rakietowym na Winnicę, w wyniku którego zginęły co najmniej 23 osoby, i po innych rosyjskich atakach, Rosjanie muszą poczuć, co oznacza reakcja na terror - także dzięki sankcjom.

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Konflikty zbrojne
Władimir Putin odebrał meldunki o sytuacji na froncie. Rosjanie twierdzą, że weszli do kolejnego miasta
Konflikty zbrojne
Plan pokojowy Donalda Trumpa. Jeden temat zdominował rozmowy USA - Ukraina
Konflikty zbrojne
Rosyjskie ataki hybrydowe. NATO szykuje zmianę strategii
Konflikty zbrojne
Komitet ONZ: Codzienne narzucanie izraelskiej polityki Palestynie „może być równoznaczne z torturami”
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Konflikty zbrojne
Delegacja Ukrainy leci do USA na rozmowy ws. planu pokojowego
Materiał Promocyjny
Nowa era budownictwa: roboty w służbie ludzi i środowiska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama