Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 31.03.2019 16:48 Publikacja: 31.03.2019 16:48
Jeff Bezos
Foto: AFP
Rzecznik Pontegadea Inmobiliaria poinformował, że ta firma odkupiła oba budynki od amerykańskiego funduszu inwestycyjnego USAA Real Estate i dodał, że była to jej największa transakcja w Stanach. Według „Seattle Times", sprzedano je za 740 mln dolarów, bo Pontegadea nie chciała rozmawiać o wartości transakcji.
Amancio Ortega, założyciel firmy Inditex (ma w niej 59,29 proc. udziałów) dokonał wielu zakupów doskonale położonych budynków na świecie, od Londynu po Nowy Jork, stając się ważnym uczestnikiem rynku nieruchomości komercyjnych; w większości przypadków nie potrzebował kredytów, bo korzystał z gotówki otrzymywanej w ramach dywidendy z Inditeksu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Po dwóch porażkach w sądach niższej instancji prezydent USA Donald Trump ma już w środę ubiegać się o przyspiesz...
Komisja Europejska przedstawiła w środę Radzie wniosek o zawarcie umowy nie tylko o partnerstwie między UE a Mer...
W ostatnią niedzielę sierpnia sklepy będą otwarte, co związane jest z zakupami szkolnych wyprawek, choć nie tylk...
Marka fast fashion Forever 21 po raz czwarty wchodzi na rynek chiński, po tym jak od 2008 roku trzykrotnie weszł...
Radykalna zmiana na rynku e-commerce – Stany Zjednoczone objęły wszystkie przesyłki z zagranicy, niezależnie od...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas