Amazon ruszył z poszukiwaniem kolejnych pracowników

Amazon ogłosił, że już ponad 1500 Polaków odwiedziło jego centra logistyczne. Stało się to możliwe dzięki zapoczątkowanej w kwietniu 2015 roku w Poznaniu inicjatywie dającej wszystkim zainteresowanym możliwość zwiedzania magazynów.

Publikacja: 05.10.2015 12:13

Amazon ruszył z poszukiwaniem kolejnych pracowników

Foto: Bloomberg

W ten weekend Amazon otworzył dla zwiedzających także wrocławskie centrum logistyczne. Bezpłatną wycieczkę po magazynach na Bielanach Wrocławskich mogę zarezerwować osoby, które ukończyły 6. rok życia. Wycieczka trwa około godzinę i odbywa się w grupach liczących nie więcej niż 30 osób.

- Otworzyliśmy nasze centra dla zwiedzających, aby zainteresowani na własne oczy przyjrzeli się działaniom naszej firmy, naszym nowoczesnym procesom logistycznym i warunkom pracy, które stworzyliśmy. Zachęcamy także do zwiedzania naszych centrów zainteresowanych pracą w Amazon. Wciąż prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk średniego i wyższego szczebla i rozpoczęliśmy także przygotowania do rekrutacji na sezon świąteczny - mówi Kerry Person, Dyrektor Operacyjny Amazon w Polsce.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Handel
Ceny rosną najwolniej w tym roku. Dzięki sieciom handlowym
Handel
Allegro rozszerza program Smart
Handel
Donald Trump obniża cła na towary z Chin o najniższej wartości
Handel
Żabka pokazała wyniki. Akcje tanieją
Handel
Temu wygrywa z Allegro? Niekoniecznie