Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 24.06.2015 09:06 Publikacja: 24.06.2015 09:06
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek gkmp Grzegorz Psujek
Po udanej poniedziałkowej sesji wczoraj inwestorzy postanowili zrealizować część zysków. Efekt? WIG20 zakończył notowania prawie 0,4 proc. pod kreską. Dobrą passę kontynuowały natomiast inne europejskie rynki. Niemiecki DAX zyskał ponad 0,7 proc., francuski CAC40 urósł prawie 1,2 proc. Oczywiście w centrum uwagi inwestorów nadal jest Grecja, a wzrosty były napędzane nadzieją na rychłe porozumienie tego kraju z wierzycielami. Co przyniesie dzisiejszy dzień?
Początek środowej sesji przynosi symobliczne zmiany. WIG20 na starcie stracił zaledwie 0,04 proc., jednak już po kilku minutach był 0,1 proc. nad kreską. Również na innych europejskich parkietach w pierwszych fragmentach sesji indeksy świeciły na zielono.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
We wtorek po południu wycena dolara spadła poniżej 3,60 zł. Bardziej jest to jednak efekt słabego dolara niż sil...
Po słabszej końcówce minionego tygodnia optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, co przełożyło się na wz...
Po ataku Rosji na Ukrainę sankcje i presja międzynarodowa mocno uderzyły w gospodarkę agresora. Na Bliskim Wscho...
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas