Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
„Rzeczpospolita” na Forum Ekonomicznym w Karpaczu 2024
Aktualizacja: 09.07.2025 17:40 Publikacja: 06.09.2022 03:00
Foto: AFP
Podczas Forum Ekonomicznego odbędzie się konferencja prasowa na temat programu wsparcia „Health4Ukraine”, skierowanego do pacjentów ukraińskich, którzy znaleźli schronienie w Polsce. Konferencja odbędzie się w środę 7 września o godz. 13.40 w centrum prasowym Forum Ekonomicznego. Wezmą w niej udział: Thomas Tighe, prezes Direct Relief, Jacek Szwajcowski, prezes Pelion SA, przedstawiciel Ambasady Ukrainy w Polsce, i Zygmunt Berdychowski, przewodniczący RP FE. Podczas konferencji zostanie ogłoszona II faza programu „Health4Ukraine”.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W jubileuszowym X Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach uczestniczyło ponad 2800 gości. Kongres okazał...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Uczelnie, tak jak firmy, zarządzają majątkiem i zasobami ludzkimi. Wyzwania, jakie się z tym wiążą, stały się os...
Potrzebne są wspólne działania wszystkich interesariuszy związanych z internetem i wychowywaniem dzieci.
Joint action is needed from all stakeholders concerned with the internet and raising children.
Trzeba wykorzystać dostępne dane i technologie, aby zapewnić pacjentowi szybszy dostęp do usług medycznych – mów...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas