Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.04.2021 14:53 Publikacja: 29.04.2021 14:44
Foto: Bloomberg
Z sondażu, którego wyniki opublikowano w czwartek, w Wielkiej Brytanii jest spora grupa ludzi, którym udało się zaoszczędzić trochę pieniędzy w czasie pandemii. Okazuje się przy tym, że większość z nich nie zamierza się rozstać z dodatkowymi środkami od razu.
Przeprowadzona przez Kantar Publik ankieta wśród Brytyjczyków wykazała, że dwadzieścia procent respondentów zwiększyło swoje oszczędności dzięki ograniczeniom wynikającym z walki pandemią. 41 procent stwierdziło, że ich oszczędności się nie zmieniły, a 21 procent musiało wykorzystywać odłożone środki i ich oszczędności spadły. Nie będzie zaskakującym fakt, że starsi Brytyjczycy zwiększali poziom swoich oszczędności częściej niż młodzi – młodzi Brytyjczycy częściej pracują w zawodach, w których pandemia i restrykcje zebrały ponure żniwo zwolnień i redukcji wynagrodzeń.
Głęboka reorganizacja Grupy PZU zakończyć ma się do czerwca 2026 r. W odniesieniu do Aliora wciąż rozważane są r...
Mimo że Donald Trump niedawno wycofał się z zapowiedzi ewentualnego zwolnienia szefa amerykańskiej Rezerwy Feder...
Dodatkowe usługi oferowane przez instytucje finansowe w ramach pożyczek - tzw. VAS-y - będą już nabywane przez k...
Agnieszka Beata Kowalska, dyrektor Departamentu Instytucji Pożyczkowych w Urzędzie KNF, o projekcie uregulowania...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Pracują nad nimi m.in. członkowie Platformy Audytorzy JZP przedstawiając wspólne, jednolite stanowiska w kluczow...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas