Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 23.12.2019 11:13 Publikacja: 23.12.2019 06:53
Mikołaj Wild nowym prezesem CPK
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
Do konkursu na prezesa spółki Centralny Port Komunikacyjny wpłynęło 7 zgłoszeń. Na stanowisko członka zarządu ds. komunikacji było 9 chętnych. Jak napisała spółka w komunikacie przy wyborze brane było pod uwagę doświadczenie i wiedza kandydatów. Zarząd CPK funkcjonował w niepełnym składzie od 20 lutego 2019 roku, kiedy to do dymisji podał się mec. Jacek Bartosiak. Od tego czasu do ostatniego weekendu stanowisko p.o. prezesa CPK pełnił Piotr Malepszak.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Akademia Przedsiębiorczości BraveCamp, realizowana przez Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego już od ośmiu lat,...
Przez ostatnie dziesięć lat polski ekosystem start-upowy przeszedł ogromną transformację – od anonimowej na aren...
Wydarzenia tej rangi jeszcze w regionie nie mieliśmy. Adresowanego do pokolenia, które właśnie wybiera ścieżkę k...
29 września odbędzie się Gala Finałowa BraveCampu – jednego z najważniejszych wydarzeń na mapie akademickiej prz...
Według różnych badań, firmy – szczególnie małe i średnie – nadal nie wykorzystują w pełni możliwości, które dają...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas