Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.08.2018 12:50 Publikacja: 27.08.2018 19:22
Foto: Fotorzepa/Piotr Guzik
Przecież to prawie tak dawno jak powstanie warszawskie, albo i styczniowe. Najwyżej można z tej okazji wręczyć kwiatki lub niezobowiązujące odznaczenia ostatnim staruchom, którzy dożyli zupełnie odmiennych dni. Ale z zachowaniem należytej ostrożności, bo przecież tyle siwych głów widać na demonstracjach KOD, dość zresztą anemicznych. Cóż z tego, że wtedy masy zwykłych obywateli PRL opowiedziały się za demokracją? Żyło się tam spokojnie, a jak komuś rzeczywiście brakowało, to mógł sobie dokombinować albo nawet dokraść.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualnie Komisja Bezpieczeństwa i Obrony pracuje nad Omnibusem gotowości obronnej. Cel jest jeden: zdecydowanie...
Jak zrobić dużo więcej, więcej nie mając? Projekt wieloletnich ram finansowych na lata 2028–2034 musi uwzględnić...
ORLEN, uwzględniając światowe trendy, stawia na nowoczesne technologie. Podejmuje współpracę ze start-upami, wdr...
W należących do grupy spółek DANONE w Polsce Zakładach Produkcyjnych Nutricia w Opolu uruchomiono pierwszy w kra...
Napędza gospodarkę i coraz częściej nadaje jej kierunek. Wyrósł z roli dostawcy i kształtuje technologiczną tran...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas