Joanna Maćkowiak-Pandera (na zdjęciu) została nową wiceminister środowiska. Wzmocni przygotowanie prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Wcześniej była pełnomocnikiem ds. europejskich ministra środowiska Andrzeja Kraszewskiego, a u jego poprzednika Macieja Nowickiego była dyrektorem gabinetu. Specjalizuje się w ocenach oddziaływania inwestycji na środowisko. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytecie w Poczdamie.

 

Rada nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała  Andrzeja Kołatkowskiego (na zdjęciu) na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar ryzyka i windykacji. Kołatkowski jest zawodowo związany z PKO BP od października 2003 r.

 

Do rady dyrektorów Kulczyk Oil Ventures, spółki zajmującej się poszukiwaniami i wydobyciem ropy i gazu ziemnego, powołani zostali na kolejną kadencję: Timothy Elliott, Norman Holton, Gary King, Jan Kulczyk, Manoj Madnani, Michael McVea, Dariusz Mioduski i Stephen Akerfeldt.

 

Wojciech Kutak złożył z przyczyn osobistych rezygnację ze stanowiska członka zarządu City Interactive (producent i wydawca gier komputerowych) odpowiedzialnego za finanse. Piastował to stanowisko ledwie dwa miesiące. Jego obowiązki przejął Artur Winiarski, który przed przyjściem Kutaka odpowiadał za finanse technologicznej spółki.

 

Piotr Kamiński zrezygnował z zasiadania w radzie nadzorczej giełdowego funduszu Rubicon Partners NFI. Jako powód podał powołanie go na członka zarządu Totalizatora Sportowego.

Autopromocja
RADAR.RP.PL

Przemysł obronny, kontrakty, przetargi, analizy, komentarze

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Manfred Wennemer, były prezes producenta opon Continental, został przewodniczącym rady nadzorczej Hochtiefa, największej w Niemczech firmy budowlanej.