Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.08.2025 00:59 Publikacja: 23.02.2022 06:53
Zdjęcia z Białorusi wykonane przez satelitę Maxar
Foto: PAP/EPA
Ponadto ze zdjęć, opublikowanych właśnie przez firmę wynika, że w garnizonie wojskowym w zachodniej Rosji, w pobliżu granicy z Ukrainą, miał stanąć nowy szpital polowy.
Firma - powołując się na swoje zdjęcia - podaje też, że ciężki sprzęt transportowy, przeznaczony do transportowania czołgów, artylerii i innego ciężkiego sprzętu wojskowego, pojawił się w pobliżu granicy Rosji z Ukrainą. W rejonie granicy miały też pojawić się kolejne jednostki wojskowe.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
„Polska uznaje prawo Izraela do obrony oraz rozwoju w bezpiecznym otoczeniu w międzynarodowo uznanych granicach....
„W związku z wysoce prowokacyjnymi wypowiedziami byłego prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa (...) wydałem po...
Słowenia nałożyła 31 lipca embargo na eksport broni do Izraela, import broni z Izraela i tranzyt broni do Izrael...
Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze podnoszące cła na towary importowane z Kanady z 25 do 35 proc.
Dopiero telefon od Donalda Trumpa skłonił p.o. premiera Tajlandii Phumthama Wechayachę do udziału w rozmowach z...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas