Reklama
Rozwiń
Reklama

Rospotrebnadzor: Na plaży bez maseczki, ale z dystansem

Osoby spędzające czas na plaży muszą zachować dystans społeczny, ale nie muszą mieć założonych na twarz masek - powiedziała Anna Popowa, szefowa Rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Ochrony Praw Konsumenta i Dobrobytu (Rospotrebnadzoru).

Aktualizacja: 31.05.2020 12:50 Publikacja: 31.05.2020 12:40

Rospotrebnadzor: Na plaży bez maseczki, ale z dystansem

Foto: AFP

qm

- Zalecenia (dotyczące środków ochronnych w czasie wakacji - red.) są określone. Nie proponowaliśmy i nie wymagaliśmy masek na plaży, ale jeśli chodzi o odległość między wczasowiczami - tak, w przypadku osób niezwiązanych ze sobą relacjami rodzinnymi lub mieszkających razem, na plaży powinien być zachowany dystans społeczny - powiedziała Popowa w wywiadzie dla programu „Moskwa.Kreml.Putin”, którego fragment opublikował na Instagramie autor programu Paweł Zarubin.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Leki i terapie
Apteki coraz droższe i coraz dalej od pacjenta
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Leki i terapie
Więcej możliwości leczenia dla kobiet z chorobami nowotworowymi
Leki i terapie
„Historyczna” lista refundacyjna. 50 nowych terapii dla pacjentów
Leki i terapie
Popularny lek na otyłość a ryzyko incydentów sercowo-naczyniowych
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Leki i terapie
Seniorzy nadużywają leków za darmo. Poznaliśmy dane
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama