Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 12.07.2018 16:19 Publikacja: 12.07.2018 16:10
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
Skarga do luksemburskiego sądu będzie kolejnym etapem sporu o praktyki nieuczciwej konkurencji, jakie – według nowosądeckiego producenta okien dachowych – stosuje jego główny konkurent, duński koncern Velux. Komisja Europejska odmówiła bowiem wszczęcia postępowania w tej sprawie, po sześciu latach od zgłoszenia przez Fakro naruszenia przepisów o konkurencji.
Czytaj także: Bruksela bierze stronę duńskiego Veluxa. Polskie Fakro będzie walczyć
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Frekwencja w kinach w Polsce po słabszym półroczu znowu rośnie - wynika z danych zebranych przez "Rzeczpospolitą...
Indyjski regulator rynku giełdowego oddalił zarzuty manipulacji akcjami i oszustw finansowych wobec miliardera G...
PFR Ventures przeznacza aż 240 mln zł na innowacje – pieniądze trafią do trzech nowych funduszy VC. Na rynek tra...
Urząd zawiadujący telekomunikacją, pocztą, a za chwilę również internetem, nie ma od dziś prezesa. Ministerstwo...
Raport BloombergNEF ujawnia, że banki wciąż więcej inwestują w paliwa kopalne niż w czystą energię. USA i Chiny...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas