Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.08.2018 14:43 Publikacja: 03.08.2018 14:43
Foto: Bloomberg
Groźba ma zostać spełniona, jeśli USA dokonają karnej podwyżki ceł na dobra sprowadzane z Chin warte 200 mld dolarów rocznie. Chińczycy zapewniają przy tym, że ich podwyżki ceł będą „racjonalne i ograniczone” oraz tak pomyślane, by przeciwdziałać dalszemu zaostrzeniu konfliktu handlowego. Z wstępnych informacji wynika, że nowe chińskie cła na amerykańskie produkty będą sięgać od 5 proc. do 25 proc. Nie wiadomo jeszcze jakie towary zostaną nimi objęte.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Trump grozi 30 proc. cłami na towary z UE, Ryanair dogaduje się z Modlinem i zwiększa siatkę połączeń, a Bruksel...
KE chce drastycznie podnieść akcyzę na papierosy i wyroby tytoniowe, a częścią uzyskanych w ten sposób przez kra...
Truskawki, wprawdzie nie z kluskami i jogurtem, ale ze śmietaną można jeszcze na Wimbledonie kupić, ale kibice ż...
Finansowanie dla polskich start-upów gwałtownie spada. W Rzymie państwa europejskie ustalają szczegóły odbudowy...
Do 22,5 zł rosły notowania Pepco Group na otwarciu czwartkowej sesji w reakcji na wyniki i plany handlowego prze...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas