Drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera słyną z długiej, bezawaryjnej pracy i niskich kosztów druku. Swoją trwałość zawdzięczają wysokiej jakości oraz technologii ceramicznego bębna. Dzięki temu urządzenia drukujące do biura mogą działać wiele lat.

Ale Kyocera rozwija ofertę i wprowadza nowe modele wyposażone w szereg nowoczesnych funkcji. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp również w starszych modelach urządzeń.

Bezpłatna aplikacja Kyocera MyPanel pozwala na obsługę urządzenia Kyocera zdalnie przez smartfona lub tablet poprzez lokalną sieć Wi–Fi. Smartfon zastępuje panel sterowania, w który wyposażone są nowsze modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Po podłączeniu Kyocera MyPanel użytkownik może przeprowadzić zdalnie następujące czynności: kopiowanie dokumentu, zeskanowanie i wysłanie dokumentu, drukowanie ze skrzynki użytkownika, zachowanie ustawień jako workflow, rozpoczęcie workflow na dowolnym wspieranym urządzeniu, generowanie i drukowanie kodów QRcode, wyświetlanie informacji o urządzeniu i ustawienia uwierzytelniania.

Kyocera MyPanel umożliwia również obsługę folderów Evernote, DropBox, OneDrive.

To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników urządzeń niewyposażonych w panel obsługi lub chcących wykorzystywać urządzenia mobilne w procesie przetwarzania dokumentów.

Artykuł powstał we współpracy z:

 oraz

Autopromocja
CYFROWA.RP.PL

Jak cyfrowa rewolucja wpływa na biznes i życie codzienne

CZYTAJ WIĘCEJ