Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.12.2016 15:48 Publikacja: 17.12.2016 14:13
Foto: Bloomberg
Porozumienie w tej sprawie ma być ogłoszone nawet w poniedziałek 19 grudnia, niezależnie do sumy 2,7 mld dolarów, jakie ta grupa zgodziła się wcześniej wpłacić na walkę z emisjami spalin ok. 475 tys. pojazdów z silnikami 2-litrowymi.
Sędzia Charles Breyer stwierdził, że obie strony poczyniły znaczne postępy i jest optymistą, że dojdzie do rozwiązania. Dął stronom czas do poniedziałku na poinformowanie go o ostatecznym porozumieniu dotyczącym 3-litrowych diesli.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Niektóre playlisty Spotify od dawna są solą w oku tureckich władz. Tytuły są prowokacyjne i obraźliwe, dlatego t...
Unia i Chiny zaostrzają retorykę handlową po wizycie chińskiego ministra spraw zagranicznych. W Polsce pojawia s...
Kolejne już w Rosji zagrabienie prywatnego majątku przez reżim. Tym razem chodzi o producenta złota. Działania K...
Przedsiębiorcy za Odrą obawiają się, że ewentualne wprowadzenie poboru dodatkowo zmniejszy dostępność siły roboc...
Amerykański Senat i Izba Reprezentantów przegłosowały „Big Beautiful Bill” Trumpa, branża logistyczna ostrzega p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas