iFun4all wznawia prace nad grą

Spółka zależna giełdowego studia Bloober Team rozpoczyna prace nad „Blind'n'Bluff". Jej przedstawiciele spotkają się w San Francisco z wydawcami, by rozmawiać o potencjalnej współpracy.

Publikacja: 27.02.2017 11:21

- Duże zainteresowanie środowiska branżowego wokół iFun4all, skłoniło nas do decyzji o powrocie do projektu przerwanego w 2015 r. Dotychczasowe doświadczenie skompletowane przy pracach związanych z poprzednimi trzema tytułami: „Red Game", „Green Game" i „Serial Cleaner", pozwala nam zakładać, że z „Blind'n'Bluffa" powstanie mocny, rozpoznawalny w swojej kategorii produkt - mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all.

Krakowska spółka uczestniczy w USA w imprezie branżowej Game Connection. Według Mielcarka będzie to doskonała okazja do przeprowadzenia rozmów z ewentualnymi wydawcami. - Spotkania pozwolą także na weryfikację obranego kierunku dalszego rozwoju rozwoju gry. Po dobrych doświadczeniach z Curve Digital, brytyjskim wydawcą odpowiedzialnym za „Serial Cleanera", postanowiliśmy powtórzyć ten model biznesowy - dodaje prezes iFun4all.

Tylko 9 zł z Płatnościami powtarzalnymi

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Biznes
Donald Trump rozważa sprzedaż czerwonej Tesli – symbolu poparcia dla Elona Muska
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Biznes
Oligarchowie - Unia Europejska: 0-5. Nie będzie zdejmowania sankcji
Biznes
Gigantyczne przejęcie w telekomunikacji. Hurtownik światłowodowy na zakupach
Biznes
Trump rozmawia z Xi, nowa pomoc dla Ukrainy i rekordowe inwestycje w energię
Biznes
Czy należy zakazać reklamy alkoholu? Eksperci są zgodni