Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.12.2017 11:20 Publikacja: 13.12.2017 11:12
Foto: BAIC
BAIC produkujący również pojazdy w ramach partnerstwa z Hyundaiem i Daimlerem zamierza zaprzestać najpierw sprzedaży samochodów z napędem benzynowym w Pekinie, a następnie w całym kraju. — Naszym celem jest zaprzestanie w Pekinie sprzedaży naszych konwencjonalnych samochodów benzynowych od 2020 r. oraz zaprzestanie ich produkcji i sprzedaży w skali kraju od 2025 r. — oświadczył dziennikowi szef rady nadzorczej BAIC, Xu Heyi podczas inauguracji w Pekinie nowego ośrodka poświęconego innowacjom energetycznym w motoryzacji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Konsolidacja po stronie pracodawców? To poprawiłoby współpracę i dialog między nami - mówi Marek Górski, nowy pr...
Trump grozi 30 proc. cłami na towary z UE, Ryanair dogaduje się z Modlinem i zwiększa siatkę połączeń, a Bruksel...
KE chce drastycznie podnieść akcyzę na papierosy i wyroby tytoniowe, a częścią uzyskanych w ten sposób przez kra...
Truskawki, wprawdzie nie z kluskami i jogurtem, ale ze śmietaną można jeszcze na Wimbledonie kupić, ale kibice ż...
Finansowanie dla polskich start-upów gwałtownie spada. W Rzymie państwa europejskie ustalają szczegóły odbudowy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas