fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Mariusz Błaszczak: Tadeusz Cymański walczy z własnym środowiskiem

W Sieci Opinii
Nie cichną komentarze na temat obraźliwych słów Tadeusza Cymańskiego, który nazywa zauszników prezesa PiS "pachołkami". Dziś w radiowej Jedynce Mariusz Błaszczak skomentował tę wypowiedź ponownie
Na temat doniesień o nowej taktyce PiS:
Uśmiecham kiedy czytam o nowych strategiach, nowych wizerunkach. PiS będzie rzetelnie pracowało w parlamencie. Będziemy przedstawiali projekty dotyczące najważniejszych spraw. Nie słyszałem hasła „rozsądny konserwatyzm”.
Jak reaguje na słowa Tadeusza Cymańskiego?
Dość wojny z PiS, należy walczyć z kryzysem. A Tadeusz Cymański zaczął walczyć z własnym środowiskiem politycznym. My oceniamy sytuację tak, że liczyliśmy na lepszy rezultat, ale 30-to procentowe poparcie to dobry wynik. Ugrupowanie zachowało swój stan posiadania mimo bardzo negatywnego nastawienia mediów dla PiS.
Błaszczak twierdzi, że Cymański wpisał się w nagonkę na PiS:
Każdy ma własne zdanie. Można odnieść wrażenie, że w walkę z PiS wpisuje się Tadeusz Cymański. Spójrzmy na te artykuły w tygodnikach, kiedy są rzeczywiste problemy w partii rządzącej i w SLD - to wtedy pojawiają się artykuły z tezami. Cymański dodatkowo wpisał się w całą medialną nagonkę na partię.
Mam nadzieję, że skończymy z tą „youtubizacją” polityki, PiS będzie się merytorycznie wypowiadało. To nie ma sensu, gdy mamy do czynienia z taką bylejakością, byle było głośniej, byle jak, ale byle głośniej.
Komentarze Mariusza Błaszczaka dotyczyły mi.in. wczorajszego wywiadu z Tadeuszem Cymańskim dla „Wprost”. Na stronie internetowej tygodnika możemy przeczytać, że europoseł... nie chciał tego wywiadu.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA