fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Sopot TOPtrendy Festiwal

PIĄTEK | 20.00 | POLSAT
materiały prasowe
Organizowany po raz dziesiąty Sopot TOPtrendy Festiwal to przegląd twórczości najlepiej sprzedających się polskich artystów estradowych i prezentacja młodych, najbardziej obiecujących wykonawców.
Festiwal otworzy w piątek koncert TOP, na którym wystąpią: Maryla Rodowicz, Anna Maria Jopek, Ewa Farna, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Seweryn Krajewski, Stanisław Soyka, Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem, Sylwia Grzeszczak, Yugopolis i Zakopower.
Drugiego dnia odbędzie się konkurs „Trendy", podczas którego o nagrody publiczności, jurorów i dziennikarzy będą walczyć: Mika Urbaniak, Margaret, Kasia Wilk, Hania Stach, Jula, Piotr Salata i Adam Krylik oraz zespoły Loka i Me Myself and I. W piątek i sobotę zagrają obchodzące jubileusze zespoły Bajm i Lady Pank, a festiwal zakończy się w niedzielę Kabaretonem.
POLECAMY KONCERTY
Odjazdy '95 – Hey
Koncert zespołu Hey w katowickim Spodku podczas festiwalu Odjazdy '95. W programie m.in. piosenki: „Wczesna jesień", „Anioł", „Heledore Babe", „As Raindrops Fell", „Teksański" i „Moja i Twoja nadzieja".
NIEDZIELA | 17.35 | TVP KULTURA
Festiwal Piosenki Sopot '86 – Karel Gott
Występ jednej z najwięk szych gwiazd czeskiej piosenki na festiwalu w Sopocie. Karel Gott sprze dał dziesiątki milionów płyt i kon certował niemal na całym świecie.
WTOREK | 16.00 | TVP KULTURA
Źródło: Magazyn TV
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA