fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Kanikuła wśród regałów

Konkursy, zabawy literackie, warsztaty plastyczne i muzyczne. Do tego wycieczki i plenerowe zabawy, turnieje gier planszowych, a nawet teatralne spektakle. Latem nie ma czasu na nudę, zwłaszcza jeśli zagląda się do biblioteki.
Na pełne atrakcji chwile najmłodsi bywalcy wolskich placówek mogą liczyć przez całe wakacje. Jednego dnia bibliotekarze zaproszą ich na przykład do tworzenia totemów Słowian (ul. Żytnia 64, 1 lipca, godz. 17), innego zasiądą wraz ze swoimi podopiecznymi na zaaranżowanej w bibliotece widowni, by obejrzeć spektakl o gęsiach Baby Jagi (ul. Redutowa 48, 5 lipca, godz. 10). Albo zorganizują konkurs na temat bezpiecznego zachowania na drodze (ul. Twarda 64a, 29 lipca, godz. 13). A kiedy wybierać się będą w plener, to oczywiście zabiorą odpowiednie książki, by przeczytać ich fragmenty zainteresowanym.
Oprócz tego zarówno goście wolskich wypożyczalni, jak i bywalcy oddziałów z innych dzielnic mogą na co dzień korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu oraz bogatego wyboru gier edukacyjnych i programów multimedialnych.
Lato w bibliotece, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90, plan zajęć: www.bpwola.waw.pl, program pozostałych bibliotek: www.lato.warszawa.pl
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA