fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Dom Development rusza z pierwszą inwestycją w 2010 roku

Na zdjęciu inwestycja Dom Development na warszawskim Bemowie
Fotorzepa, Rafał Guz Rafał Guz
Firma deweloperska Dom Development rozpoczęła swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową w 2010 roku - osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce, poinformowała spółka w komunikacie
"[link=http://www.parkiet.com]Dom Development[/link] rozpoczyna pierwszą inwestycję mieszkaniową w 2010 roku - osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce. Łącznie na osiedlu powstanie 491 mieszkań, przy czym w pierwszym etapie zaprojektowano ich 135. Planowane oddanie do użytku I etapu to III kwartał 2011 roku" - czytamy w komunikacie firmy.
Średnia cena mieszkań to 6,65 tys. zł za metr kwadratowy. Natomiast przedział cenowy kształtuje się od 5,40 tys. zł do 7,05 tys. zł zł/m2. Oznacza to, że większość mieszkań na tym osiedlu zostanie zakwalifikowanych do programu [link=http://www.parkiet.com]Rodzina na swoim[/link].
"Osiedle przy ul. Klasyków to nasza pierwsza inwestycja, którą wprowadzamy w 2010 roku. Widzimy, że atrakcyjne mieszkania w dobrych lokalizacjach cieszą się dużym powodzeniem, dlatego też w planach mamy kolejne atrakcyjne inwestycje, które będziemy wprowadzać do sprzedaży w niedługim czasie" - powiedział prezes Dom Development [b]Jarosław Szanajca [/b]cytowany w komunikacie.
Spółka nie podała wartości inwestycji. W I-III kw. 2009 roku Dom Development miał 68,75 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 210,07 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 514,72 mln zł wobec 771,03 mln zł.
[i]Czytaj też na [link=http://www.parkiet.com/artykul/25,889858.html]www.parkiet.com[/link][/i]
Źródło: parkiet.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA