fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Jarosław Sellin i Henryk Wujec w Telewizji Republika o przyszłości Komorowskiego i PO

Prezydent Bronisław Komorowski
Fotorzepa/ Jerzy Dudek
PO to formacja polityczna, która łączył interes władzy. Kiedy tego elementu zabraknie, zaczynają się konflikty – powiedział Telewizji Republika Jarosław Sellin z PiS prognozując przyszłość Platformy po wyborach prezydenckich.

Polityk PiS stwierdził w Telewizji Republika, że po przegranych wyborach prezydenckich Platformę Obywatelską czeka cas rozliczeń, które przyczynią się do jej klęski w wyborach parlamentarnych, a być może - zdaniem Sellina - spowodują nawet rozpad przed wyborami. Jarosław Sellin uważa, że PO „to formacja polityczna, którą łączył interes władzy", a bez niej w partii zaczną się konflikty.

Pytany o przyszłość polityczną Bronisława Komorowskiego polityk PiS ocenił, że "bardziej jest on obciążeniem niż atutem politycznym" po przegranej prezydenturze.

Z kolei doradca prezydenta Henryk Wujec stwierdził, że Bronisława Komorowskiego czeka w najbliższym czasie odpoczynek od polityki, nie oznacza to jednak - jak podkreślił Wujec - że wycofa się on z polityki. Zdaniem doradcy prezydenta, Komorowski to doświadczony i dobry polityk, który zasłużył się Polsce.

Źródło: Telewizja Republika
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA