fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Z Mazureo.pl nad Wielkie Jeziora Mazurskie

Materiały Promocyjne
Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy - Mazureo.pl. Można na nim znaleźć oferty wynajęcia noclegów i jachtów i opisy ciekawych miejsc z terenu Wielkich Jezior Mazurskich
Serwis jest także bazą sterników oraz instruktorów żeglarstwa, oferujących swoje usługi.
- Mazureo.pl powstał z myślą o promowaniu ofert turystycznych na Mazurach - zapewnia cytowany w komunikacie firmy współwłaściciel i pomysłodawca portalu Adrian Stabiński. - Brakowało serwisu prostego w obsłudze, który jednocześnie skupiałby wysokiej jakości ogłoszenia, bez reklam. Naszym serwisem planujemy wypełnić tę lukę.
Według jego twórców Mazureo.pl wyróżnia „świeży i przejrzysty wygląd strony, który w sposób intuicyjny umożliwia turystom znalezienie konkretnej oferty. Dodatkowym atutem jest uproszczony mechanizm dodawania własnego ogłoszenia. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach i zajmuje niecałe 5 minut".
Twórcy Mazureo.pl pracują również nad mobilną wersją serwisu, która będzie automatycznie wyświetlana na telefonach i tabletach, dzięki której turysta znajdzie restaurację, wypożyczalnię sprzętu wodnego, czy nocleg w pobliżu miejsc, w którym się znajdzie.
Partnerami firmy są: Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski oraz portal wędkarski shrap-drakers.pl.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA