fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wiadomości

John Godson dla Rzeczpospolitej o nowej partii Jarosława Gowina

ROL
Paweł Majewski
- Chciałem pokazać jak rodzina mogłaby wyglądać - mówi "Rz" poseł John Godson, który podczas konwencji nowej partii Jarosława Gowina, zaskoczył słuchaczy występem wokalnym swoich nastoletnich córek
Skąd pomysł na ten nietypowy występ?
John Godson, Polska Razem Jarosława Gowina: To był mój pomysł. Zwłaszcza, że mówiłem na temat rodziny. Córki śpiewają w kościołach, w różnych miejscach. Chciałem pokazać jak rodzina mogłaby wyglądać, bo często pokazujemy patologię, różne problemy, a wydaje mi się, że ja mam udaną rodzinę. Przeczytaj relację z konwencji powstającego ugrupowania
A pan śpiewa razem z córkami, czy po żonie odziedziczyły talent?
Nie, to po mojej stronie. To jest bardzo afrykańskie. Ja też śpiewam, ale nie tak dobrze jak one.
Występ Deborah i Sharon Godson. Piosenka "Hallelujah" z filmu "Shrek" (pierwowzorem było wykonanie Leonarda Cohena)
Jeśli chodzi o nowe ugrupowanie to czy od początku nie ma w tym fałszu? Jarosław Gowin w swoim wystąpieniu mówił o końcu "rzeczywistości partyjnych bossów", a jego nazwisko znalazło się w nazwie ugrupowania.
Wynika to po prostu badania fokusowego, które przeprowadziliśmy. Obawiamy się, że skoro niedługo mają być wybory, to bez nazwiska Jarosława Gowina, ludzie mogą nie kojarzyć ugrupowania. Dlatego podjęliśmy decyzję, żeby ludzie wiedzieli o co chodzi. Bo my, którzy jesteśmy zaangażowani w politykę, wiemy o co chodzi. Ale ludzie gdzieś w powiatach, czy wioskach nie wiedzą, że Polska Razem czy Razem Polska, to jest właśnie to ugrupowanie.
Adam Bielan dziś w rozmowie "Rz" zadeklarował, że rozmawia często z Gowinem.  On wspiera was w analizie badań fokusowych, które organizujecie?
Proszę go zapytać. Ja nigdy nie widziałem się z Adamem Bielanem podczas naszych spotkań. Wiem, że przychylnie patrzy na to co my robimy.
Chciałby pan, żeby dołączył do ugrupowania?
Jestem raczej neutralny wobec tego. Ja go nie znam w ogóle osobiście, więc jest mi trudno powiedzieć cokolwiek.
Opuści Pan Sejm i będzie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego?
To jest decyzja polityczna, zobaczymy.
A Jarosław Gowin?
Decyzja polityczna, zobaczymy.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA