fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Uruchomucho vol. 2

materiały prasowe
W niedzielę przed budynkiem galerii Kordegarda na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się koncert zespołów Donut., Revlovers i Angela Gaber Trio
Drugie wydarzenie z cyklu Uruchomucho - cyklu koncertów promujący młodych polskich artystów rozpocznie się o godz. 15.00. Koncertom towarzyszą spotkania z ludźmi ze środowiska muzycznego.
Donut.
Okrągłe, miękkie, puszyste, jednym słowem piękne i ponętne donut.y (Asia Fostiak, Paweł Robak, Krzysiek Gil , Piotr Reszelski). Kąpiąc się we wrzącym oleju najżwawiej plumkają przy muzyce elektronicznej, takiej jak downtempo, triphop czy drum'n'bass, która idealnie komponuje się z ich charakterami z pogranicza soulu, funky, jazzu oraz rock'n'rolla.
Revlovers
Zespół założony wiosną 2010 roku w Łodzi,  grający alternatywną muzykę pop. Pisanie piosenek jest dla nich najważniejsze. Nagrali debiutancką płytę Revision Thing przy bliskiej współpracy z muzykami Cool Kids of Death: Kamilem Łazikowskim oraz Łukaszem Klausem.  W 2011 roku Revs wystąpili na Heineken Open'er Festival. Skład: Basia Szafarz, Sebastian Stasiak, Darek Grabowski, Michał Szafarz.
Angela Gaber Trio
Polsko-kazachski proces muzyczny. Połączenie saksofonu, gitar, ormiańskiego duduka z subtelną elektroniką, ciepłym wokalem i osobistym światem improwizacji. Oryginalne aranżacje i interpretacje polskich, ukraińskich, bałkańskich i cygańskich pieśni. Trio powstało w 2011 roku w Bieszczadach, gdzie mieszkają i tworzą. Skład: Angela Gaber/ Ernest Drelich/ Aleksander Czikmakow.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA