fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Dobra Firma

Produkty finansowe dla specjalistów

Oferta dla wybranych grup zawodowych
Bank Millennium – oferuje Konto Biznes Profesja. Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego, brak opłat za przelewy przez Internet oraz za wydanie i użytkowanie karty debetowej przez 12 miesięcy. Bezpłatne przelewy do ZUS i US. Nadwyżki finansowe możesz ulokować na Lokatach Biznesowych.
BZ WBK – Biznes Pakiet dla Wolnych Zawodów – specjalna oferta dla lekarzy, farmaceutów, prawników, doradców podatkowych, księgowych i innych osób wykonujących wolny zawód. Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie rachunku przez 6 miesięcy od dnia jego otwarcia dla firm, które rozpoczęły swoją działalność w ciągu ostatnich 12 miesięcy – dla pozostałych firm miesięczna opłata wynosi 30 zł. Koszt przelewu internetowego do innego banku to 1 zł. Dostęp do konta w dowolnym czasie przez Internet, SMS i telefon. Bank nie pobiera opłaty rocznej za kartę Visa Business Electron w pierwszym roku jej użytkowania, pod warunkiem rozliczenia 3 transakcji bezgotówkowych dokonanych nią w ciągu 3 miesięcy od dnia podpisania umowy o kartę.
FM Bank – oferuje Kredyt Start-up Profesja dla specjalistów rozpoczynających działalność gospodarczą: lekarzy, stomatologów, protetyków stomatologicznych itp. prowadzących działalność gospodarczą przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące. Minimalna kwota kredytu wynosi 1 tys. zł, maksymalna 30 tys. zł. Okres kredytowania to 5 lat. Wymagany minimalny okres prowadzenia działalności wynosi 3 miesiące, jeśli kwota kredytu nie przekracza 10 tys. zł, i 6 miesięcy, jeśli kwota kredytu przekracza 10 tys. zł. Specjaliści prowadzący własną działalność gospodarczą przez minimum 6 miesięcy mogą uzyskać do 300 tys. zł kredytu maksymalnie na 10 lat. Kredyt do sumy 150 tys. zł – bez zabezpieczeń i bez poręczycieli. Bank nie wymaga dokumentów finansowych. Decyzja kredytowa jest podejmowana na podstawie oświadczenia o dochodach z prowadzonej działalności gospodarczej.
Multibank – MultiKonto Business Medicus – rachunek bieżący stworzony z myślą o osobach z branży medycznej, prowadzących własną działalność. Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 10 zł miesięcznie, bezpłatne są przelewy do ZUS i urzędu skarbowego przez Internet (obsługa konta przez Internet, telefon 24 h na dobę). Dopuszczalne saldo debetowe wynosi do 20 tys. zł. Wydanie karty debetowej jest bezpłatne, a korzystanie to 5 zł/miesiąc (bezprowizyjna wypłata gotówki z bankomatów MultiBanku, sieci Euronet, Cash4You, eCard oraz BZ WBK). Bank oferuje jeszcze: Multipakiet dla Handlu i Usług, Multipakiet Transport czy MultiStarter Business.
Meritum Bank – oferuje pakiet Meritum Bez Granic dla lekarzy, stomatologów, weterynarzy, architektów, notariuszy, radców prawnych, adwokatów oraz biegłych rewidentów. Rachunek w ramach pakietu jest nieoprocentowany. Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, internetowe zlecenia stałe. Wydaje bezpłatną kartę debetową z możliwością darmowej wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce. Daje możliwość uzyskania kredytu w rachunku do 300 tys. zł z oprocentowaniem od 11,9 proc., a także możliwość zaciągnięcia Biznes Pożyczki – na podstawie dowodu osobistego i oświadczenia o dochodzie. Oprocentowanie od 7,9 proc., maksymalny okres kredytowania 10 lat.
—a.o.r.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA