fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Bardzo spokojni sąsiedzi. Na sprzedaż brama na cmentarz

materiały prasowe
W miasteczku Louth w hrabstwie Lincolnshire na sprzedaż wystawiono zabytkową bramę wjazdową na cmentarz. Teraz jest w niej niewielkie mieszkanie. Agencja nieruchomości zachwala jej jako "bardzo spokojne".

Budynek został wystawiony na sprzedaż za 350 tys. funtów, czyli około 1,76 mln złotych. Agencja nieruchomości zajmująca się sprzedażą obiektu zachwala go jako "bardzo cichy" i w spokojnej okolicy.

Brama, wybudowana w 1853 roku - ma cztery poziomy. Na pierwszym jest niewielki korytarz i schody. Na drugim kuchnia z jadalnią, salon oraz łazienka a na trzecim trzy sypialnie. Ostatni poziom to szczyt wieży ze schodami i wyjściem na dach, z którego jest przepiękny widok na okolicę, w tym także na niewielki cmentarz znajdujący się za bramą.

Wokół bramy jest niewielki ogródek z tarasem oraz podjazd z miejscem parkingowym.

Przez wiele lat budowla była opuszczona i popadała w ruinę. Siedem lat temu kupili ją obecni właściciele i przeprowadzili gruntowny remont, doprowadzając do stanu obecnego, tworząc nowoczesną kuchnię i łazienkę. Zdecydowali jednak na likwidację wszystkich kominków.

Wraz z już istniejącym budynkiem nowy właściciel nabywa też pozwolenie na wzniesienie parterowej dobudówki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA