fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Toskańska willa za 125 złotych? To nie pomyłka

winhousesinitaly.com
Brytyjskie małżeństwo postanowiło sprzedać swoją wille w Toskanii a pieniądze przekazać na cele dobroczynne. Przy odrobinie szczęścia każdy może stać się właścicielem uroczej posiadłości za równowartość 125 złotych.

Jon i Annmarie Nurse postanowili się pozbyć swojego toskańskiego domu wakacyjnego, znajdującego się w górskim regionie Garfagnana na północy Toskanii. Zorganizowali więc loterię. Każdy chętny może kupić los o wartości 25 funtów szterlingów, czyli niemal 125 złotych na stronie winhousesinitaly.com. Nowy właściciel zostanie wyłoniony w drodze losowania. Jednak, aby aukcja się odbyła musi zostać sprzedanych co najmniej 20 tys. Na zakupy jest czas do 29 stycznia 2021 r., wtedy zostanie przeprowadzone losowanie.

Posiadłość wyceniana jest w sumie na 400 tys. funtów, czyli około 2 mln złotych. Właściciele chcą przekazać 10 proc. sumy uzyskanej ze sprzedaży biletów na rzecz jednej z brytyjskich organizacji charytatywnych.

W tradycyjnym, kamiennym toskańskim domu są w sumie cztery sypialnie, trzy łazienki salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia a w zadbanym ogrodzie basen. Wokół domu jest też sad z drzewami owocowymi: figowcami, jabłoniami i gruszami.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA