fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Idealna samotnia. Trzy chaty otoczone górami na sprzedaż

materiały
Trzy nieduże, kamienne chaty nad jeziorem to idealne miejsce dla osób lubiących samotność, ciszę i wędkowanie. Wystarczy 590 tys. euro (około 2,6 mln złotych) by stać się ich właścicielem.

Posiadłość o powierzchni 7,81 hektara znajduje się w Irlandii nad jeziorem Lough Mask, na granicy hrabstw Galway i Mayo. Nowy właściciel będzie miał do dyspozycji trzy nieduże ale przytulne domy: Derrypark Lodge (około 200 metrów kwadratowych), Derrypark Cottage 1 (niespełna 90 metrów2) i Derrypark Cottage 2 (niespełna 90 m2) oraz 429 metrów prywatnej linii brzegowej jeziora, które jest niezwykle popularne wśród żeglarzy oraz wędkarzy i amatorów łososi.

Jezioro Lough Mask jest położone na północnym-wschodzie Irlandii, otoczone górami kwarcowymi Maamturk. To jeden z najpiękniejszych zakątków tego kraju, pełen jezior, łąk i lasów.

Główny dom na terenie posiadłości ma trzy sypialnie, duży salon, nowoczesną kuchnię i łazienki. Jest też garaż na dwa samochody. Natomiast dwa mniejsze domy mają po dwie sypialnie i obecnie są dostępne do wynajęcia. Korzystają z nich głównie amatorzy wędkowania. Posiadłość to w zasadzie kamienisty step z łąkami, idealne do wypasu owiec. Nad brzegiem jeziora jest niewielka przystań dla łodzi.

Najbliższa miejscowość to Ballinrobe, znajduje się w odległości zaledwie 29 km od posiadłości. W miasteczku jest lokalny targ, centrum handlowe, restauracje i sklepy. Kolejna niedaleka miejscowość to Westport, który znajduje się 36 km od posiadłości. Jest tam nie tylko przystań dla jachtów, restauracja, ale także piękne, piaszczyste plaże.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA