fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Resi4Rent już wynajmuje w Gdańsku

materiały prasowe
Platforma Resi4Rent otwiera swój siódmy budynek. Do 301 nowych lokali przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku wprowadzają się już pierwsi lokatorzy.

- To kolejny krok w stronę realizacji naszego celu, jakim jest zbudowanie oferty 10 tys. mieszkań do 2025 roku – mówią przedstawiciele firmy. Lokale z nowej puli są dostępne na gdańskim Przymorzu. Łącznie w ofercie Resi4Rent przy ul. Kołobrzeskiej jest 301 mieszkań – od jednopokojowych po trzypokojowe.

– Gotowych i w trakcie budowy mamy już ponad 6 tys. lokali - w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Budynek przy ul. Kołobrzeskiej to nasza pierwsza inwestycja w Trójmieście, na pewno jednak nie jest ostatnia – zapowiada cytowany w komunikacie Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent. – W tym regionie widzimy ogromny potencjał. Wielu prywatnych właścicieli wynajmuje mieszkania jedynie na dziesięć miesięcy, tak, żeby w okresie wakacji móc je oferować letnikom na czas urlopów. My chcemy oferować mieszkanie na pełne 12 miesięcy ze stabilną umową, na przejrzystych warunkach. Nie wynajmujemy na krótkie okresy. Zależy nam, żeby klient był z nami jak najdłużej i czuł się bezpiecznie.

Wszystkie mieszkania Resi4Rent są nowe, wykończone i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD i podstawowe meble. Lokatorzy mają dostęp Do Wi-Fi i panelu pozwalającego m.in. na zarządzanie umowami.

- Do naszych klientów należą przede wszystkim młodzi na starcie, single, obcokrajowcy, studenci, a także rodziny z dziećmi i seniorzy. 75 proc. klientów stanowią osoby poniżej 34 roku życia – mówią przedstawiciele firmy. - Najbardziej popularne są mieszkania z salonem z aneksem kuchennym i osobną sypialnią – ponad połowa podpisanych umów dotyczy właśnie lokali dwupokojowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA