fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Kamil Bortniczuk: Andrzej Duda budzi emocje skrajnie pozytywne

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
- Adam Bielan, który w polityce jest nie od dziś, mówi w stu procentach szczerze, że nie widział w Polsce polityka na szlaku kampanijnym, który budziłby tak pozytywne emocje jak Andrzej Duda - powiedział w programie "Onet Rano" Kamil Bortniczuk.

Wiceminister funduszy i polityki regionalnej Kamil Bortniczuk odniósł się w programie „Onet Rano” do słów Roberta Biedronia, który stwierdził, że „kampania prezydenta Andrzeja Dudy nie ma energii oraz, że nawet w PiS jest przekonanie, że Duda nie pozostanie na drugą kadencję”.

- Nie chcemy popełniać błędów z kampanii Bronisława Komorowskiego sprzed pięciu lat, gdzie była pewność w środowisku, że nie ma z kim przegrać. Pan Biedroń myli pokorę z brakiem wiary - powiedział Bortniczuk. - Jesteśmy przekonani, że nasz kandydat jest świetny, ale wiemy, że przed nami ogrom pracy, aby przekonać do tego wyborców. Gdyby pan Biedroń uczestniczył w jakimkolwiek wyjeździe prezydenta Dudy, to zobaczyłby, jaką ogromną sympatią się cieszy i jak pozytywne emocje budzi. Szczególnie na polskiej prowincji - dodał. - Dużo rozmawiam z Adamem Bielanem, który w polityce jest nie od dziś i mówi w stu procentach szczerze, że nie widział w Polsce polityka na szlaku kampanijnym, który budziłby tak pozytywne emocje jak Andrzej Duda - podkreślił. - Prezydent budzi emocje skrajne, skrajnie pozytywne - ocenił Bortniczuk.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA