fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Z Twittera znika konto z poprzedniej kampanii Andrzeja Dudy

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Internauci zaczęli przypominać zapowiedzi Andrzeja Dudy przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. Z Twittera zniknęło konto @AndrzejDuda2015, na którym pojawiały się deklaracje ówczesnego kandydata na prezydenta - informuje Onet.pl

Konto @AndrzejDuda2015 zajmowało się promocją kandydata PiS w wyborach prezydenckich. Podczas swojej kampanii Andrzej Duda wielokrotnie kierował krytyczne uwagi pod adresem swojego rywala Bronisława Komorowskiego.

Duda w 2015 roku zarzucał prezydentowi, że zbyt rzadko sprzeciwia się obozowi politycznemu, z którego się wywodzi. Wytykał, że składał podpisy pod ustawami, które doprowadzały do zwiększenia podatków.

Twierdził również, że Komorowski ignoruje wnioski w sprawie referendum. W 2018 roku PiS odrzucił jego propozycję zorganizowania referendum konstytucyjnego.

Kandydat na prezydenta podkreślał również konieczność powrotu wraku Tu-154M do Polski, zwracał uwagę na stronniczość mediów publicznych.

Duda pisał, że "kto nie jest wrażliwy na krzywdę zwierząt, ten zazwyczaj nie jest również wrażliwy na krzywdę ludzi". Jednocześnie sam podpisał ustawę "lex Ardanowski".

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA