fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Aleksander Kwaśniewski zachęca, aby głosować na Michała Kamińskiego

Facebook, Michał Tomasz Kamiński
- Kiedyś bardzo się różniliśmy, dziś wspólnie walczymy o polską demokrację - podkreśla były prezydent Aleksander Kwaśniewski w spocie, w którym poparł Michała Kamińskiego, kandydata opozycji na senatora.

Michał Kamiński, który startuje do Senatu z okręgu podwarszawskiego opublikował na swoim profilu na Facebooku spot reklamowy, w którym popiera go były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

- Kiedyś bardzo się różniliśmy, dziś wspólnie walczymy o polską demokrację - mówi w spocie Kwaśniewski. - Michał Kamiński startuje do Senatu z drogiego mi okręgu podwarszawskiego. Popieram go, oddajcie na niego swój głos. Jest doświadczony, energiczny i nie zawiedzie - dodaje były prezydent.

Sam Michał Kamiński podkreślił we wpisie, że „jest dumny z poparcia Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego” oraz dziękuje, gdyż „jest to dla niego bardzo ważne”.

Michał Kamiński był kiedyś zawiązany z Prawem i Sprawiedliwością. Współtworzył między innymi zwycięską kampanię prezydenta Lecha Kaczyńskiego w 2005 roku.  Później przeszedł do PJN, następne do PO i Unii Europejskich Demokratów (UED).

W wyborach 13 października Michał Kamiński startuje na senatora w okręgu obejmującym powiaty na południe od Warszawy. Zmierzy się z Konstantym Radziwiłłem.

Źródło: Facebook, Michał Tomasz Kamiński
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA