fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

Kaczyński: Potrzebna jest pełna mobilizacja

Fotorzepa / Jerzy Dudek
- Chcemy rozmawiać z Polakami, by zastanawiać się, jak ten dobry czas Polaków przedłużyć. Jak sprawić, by Polska szła nadal tą drogą. My zabiegaliśmy o państwo wiarygodne, o wiarygodność. I mam nadzieję, że mogę powiedzieć, że słowa dotrzymaliśmy. Niedawno złożyliśmy nowe zapowiedzi i też je realizujemy, punkt za punktem. W dużej mierze wiarygodność odbudowaliśmy. To podstawa demokratycznego państwa - powiedział w trakcie "Pikniku Rodzinnego" w Chełmnie prezes PiS Jarosław Kaczyński
- Dążymy do tego, by miasto i wieś żyły na tym samym poziomie - powiedział. - Ja nie ukrywam, że chcę by Państwo podjęli decyzję, by przedłużyć ten dobry czas dla Polski i Polaków. To oznacza "tak" dla PiS, "tak" dla wiarygodności. Oczywiście nie obyło się bez błędów. Ludzie są omylni, a my jesteśmy tylko ludźmi - powiedział. 
Kaczyński mówił też o dobrych wynikach sondaży. - Teraz są świetne, opozycja się tak jakoś łączy, to dzieli. Ale nic nie jest przesądzone. Jest potrzebna pełna mobilizacja. Większa niż w wyborach europejskich, bo frekwencja będzie pewnie większa - dodał. 
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA