fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Straż miejska odnalazła matkę noworodka porzuconego w ogródku działkowym

Fotorzepa/ Krzysztof Skłodowski
Warszawscy strażnicy miejscy odnaleźli matkę pozostawionego noworodka, znalezionego na działkach przy ulicy Głębockiej w Warszawie.

– Na działkach przy ulicy Głębockiej odnaleziona została maleńka dziewczynka. Na szczęście przeżyła – mówiła w czwartek w Radiu Zet rzecznik Komendy Rejonowej Policji VI w Warszawie podkom. Paulina Onyszko. Jak dokładnie informowała, „o godzinie 11.35 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na działkach przy ulicy Głębockiej zostało odnalezione małe dzieciątko”.

Dziewczyna prawdopodobnie urodziła się w czwartek. Została znaleziona w torbie reklamowej. Policja informowała, że będzie szukać rodziców noworodka.

Straż miejska odnalazła matkę dziewczynki jeszcze w czwartek. Po godz. 17.00 funkcjonariusze zauważyli grupę osób próbujących spożywać alkohol przy ul. Ząbkowskiej. „W ich towarzystwie była kobieta, której zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Kobieta sprawiała wrażenie jakby chciała uniknąć kontroli. Podczas interwencji, z grymasem bólu, siedziała na betonowym postumencie. Gdy strażnicy miejscy poprosili ją o podejście kobieta wstała i po przejściu kilku kroków złapała się za brzuch” - informuje warszawska Straż Miejska.

Pomimo szczupłej sylwetki 36-latka miała dość wydatny brzuch - podała stołeczna służba. Kobieta w czasie interwencji strażników wstała, przeszła kilka kroków i zaczęła krwawić. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA