fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Partner z Dentons, w gronie New Europe 100 Challengers

Igor Ostrowski
Informacja Prasowa
Igor Ostrowski, partner w warszawskim biurze kancelarii Dentons i szef grupy Technologii, Mediów i Telekomunikacji na Europę, został wymieniony w gronie 27 Polaków na liście New Europe 100 Challengers.

Projekt wspierający innowacje w Europie Środkowo-Wschodniej poprzez wyróżnienie liderów zmian w kulturze, biznesie, nauce czy działaniach społecznych, organizują m.in. Financial Times, Google, Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki i Res Publica.

Igor Ostrowski jest jednym z pierwszych prawników w Polsce specjalizujących się w prawie dotyczącym sektora telekomunikacyjnego, mediów oraz nowych technologii. Doradzał wiodącym europejskim i amerykańskim nadawcom radiowym i telewizyjnym, a także międzynarodowym operatorom telekomunikacyjnym i spółkom z branży IT w zakresie kluczowych kwestii dotyczących ich działalności w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w zagadnieniach korporacyjnych, regulacyjnych oraz kwestiach związanych z prawem własności intelektualnej.

W latach 2009-2013 był wiceministrem w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz członkiem Zespołu Doradców Strategicznych Prezesa Rady Ministrów. Jest współautorem raportu Polska 2030 i programu Polska Cyfrowa, a także jedynym polskim prawnikiem będącym członkiem Multistakeholder Advisory Group przy Internet Governance Forum - agendy ONZ, zajmującej się kwestiami związanymi z funkcjonowaniem i rozwojem Internetu na świecie. Od czerwca 2014 r. jest Przewodniczącym Komisji ds. Cyfryzacji, organu doradczego polskiego rządu.

„Cieszymy się z wyróżnienia Igora w tak prestiżowym zestawieniu, ponieważ jest to przede wszystkim wyraz uznania dla jego indywidualnych osiągnięć. Dzięki niemu Dentons jest jedyną kancelarią prawną w tym zestawieniu" - powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający w warszawskim biurze Dentons. „Uznanie, jakim na polskim rynku cieszą się indywidulani prawnicy Dentons jest spójne z naszą strategią oferowania klientom dostępu do najbardziej utalentowanych specjalistów, w każdym miejscu, w którym prowadzimy działalność" - dodał Arkadiusz Krasnodębski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA