fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Rymarz Zdort doradzała European Logistics Investment (ELI)

Kancelaria Rymarz Zdort doradzała European Logistics Investment (ELI), dynamicznie rozwijającej się platformie logistycznej w Polsce, przy nabyciu kompleksu magazynowego Wrocław Business Park od Aviva Investors oraz w związku z dokumentacją dotyczącą korporacyjnych aspektów inwestycji i przyszłej rozbudowy tego kompleksu. Transakcja została zrealizowana we współpracy z Panattoni, liderem rynkowym w sektorze nieruchomości przemysłowych.

Wrocław Business Park to kompleks magazynowy, który obecnie składa się z dwóch magazynów o łącznej powierzchni ok. 9 500 mkw., zlokalizowany w północno-wschodniej części Wrocławia na nieruchomości o powierzchni 10,5 ha z dużym potencjałem rozbudowy i dalszego zagospodarowania.

Pracami zespołu transakcyjnego kierował Piotr Fedorowicz, adwokat i partner kierujący praktyką nieruchomości. W skład zespołu weszli: Karolina Bąkowska, adwokat i senior associate, Tomasz Bąkowski, adwokat i senior associate, Izabela Skrzypczak, radca prawny i associate, Tomasz Karkowski, associate, oraz Michał Kostewicz, associate.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA