fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Rafał Kwiatkowski wśród najbardziej wpływowych prawników w Europie Środkowo-Wschodniej

Rafał Kwiatkowski, członek zarządu EPP oraz dyrektor ds. operacyjnych, znalazł się na przygotowanej przez The Legal 500 liście najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych prawników przedsiębiorstw. Ogłoszenie pierwszej edycji The GC Powerlist: Central and Eastern Europe miało miejsce w Pradze.

The Legal 500 to funkcjonujący od 30 lat przewodnik po najlepszych kancelariach prawnych całego świata, natomiast The GC Powerlist skupia się na firmach i ich radcach prawnych, których praca – przekładająca się na konkretne transakcje - ma bezpośrednie przełożenie na rozwój organizacji, dla których pracują. W ten sposób The GC Powerlist identyfikuje najbardziej wpływowych i innowacyjnych prawników działających w regionie.

– Cieszę się, że Rafał znalazł się w tak elitarnym gronie - powiedział Hadley Dean, prezes EPP. – W pełni na to zasłużył. To między innym jego kwalifikacjom i ciężkiej pracy zawdzięczamy sfinalizowanie w ostatnim czasie licznych transakcji, dzięki którym nasza spółka stała się wiodącym właścicielem i zarządcą powierzchni handlowej w Polsce.

Rafał Kwiatkowski jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nieruchomości i zgodności z przepisami. W ramach EPP odpowiada za dział prawny i akwizycji. Zanim dołączył do firmy, pracował ponad 15 lat w Echo Investment SA – największego polskiego dewelopera. W Echo Investment zajmował się aspektami prawnymi dotyczącymi finansowania, wynajmu, sprzedaży i zakupów związanych z portfolio nieruchomości. Na początku był pracownikiem działu prawnego, a następnie awansował na stanowisko szefa działu prawnego (od 2007). W ramach obowiązków w Echo Investment, nadzorował też działania zespołu zarządzania nieruchomościami. W latach 2005-2007 był członkiem rady nadzorczej spółek Barlinek SA i Opoczno SA.

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia na kierunku finanse i podatki w Szkole Głównej Handlowej.

W tym roku EPP kupiła cztery działające galerie handlowe – Galerię Solną w Inowrocławiu, Galerie Twierdza w Kłodzku i Zamościu oraz Wzorcownię we Włocławku. Również w tym roku EPP sfinalizowała – wspólnie z Echo Investment – zakup warszawskiej Galerii Młociny, której ukończenie planowane jest na II kwartał 2019 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA