fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig doradzał Panattoni Development Europe przy nabyciu nieruchomości w okolicach Nadarzyna

Małgorzata Madej-Balcerowska i Katarzyna Dziewulska
materiały prasowe
Greenberg Traurig doradzał Panattoni Development Europe przy transakcji nabycia niezabudowanej działki położonej w okolicach Nadarzyna. Doradztwo przy transakcji obejmowało również negocjacje i zawarcie umowy dotyczącej realizacji i zarządzania projektowanym budynkiem magazynowym.
Wybudowana powierzchnia magazynowa będzie wynosiła łącznie około 54 000 metrów kwadratowych.
Transakcję prowadziła Małgorzata Madej-Balcerowska (Local Partner) przy wsparciu Katarzyny Dziewulskiej (Associate). Partner Jolanta Nowakowska-Zimoch zapewniła doradztwo strategiczne przy transakcji.
Dokumenty transakcyjne negocjowane i podpisywane były w nadzwyczajnych okolicznościach związanych z pandemią koronawirusa (COVID-19) i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa dla wszystkich jej uczestników.
- Doradztwo na rzecz Panattoni w związku z tym projektem nie byłoby możliwe bez wdrożonych przez nas rozwiązań z zakresu legal tech, które umożliwiły nam podpisanie części dokumentów transakcyjnych bez konieczności spotkania stron - powiedziała Małgorzata Madej-Balcerowska.
- To kolejny z projektów, przy których doradzaliśmy Panattoni w tym roku, realizowanych w strategicznej lokalizacji. Nie ma wątpliwości, że sektor logistyczny będzie bardzo aktywny również w ostatnim kwartale tego roku pomimo coraz trudniejszych okoliczności – powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner i szefowa warszawskiego zespołu nieruchomości Greenberg Traurig.
Panattoni Europe jest europejskim oddziałem Panattoni Development Company, światowego dostawcy powierzchni przemysłowych, który aktualnie obchodzi 15-lecie obecności na rynku europejskim.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA