fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

CDZ doradcą NanoGroup S.A. przy wejściu na GPW

Fotorzepa, Piotr Nowak
Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała spółce NanoGroup S.A. w pierwszym etapie projektu, który polegał na opracowaniu koncepcji grupy kapitałowej i przygotowaniu dokumentacji koniecznej do utworzenia struktury holdingowej.

W ramach drugiego etapu CDZ przygotowała część prawną prospektu emisyjnego, który został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 13 października 2017 roku i jest kolejnym krokiem na drodze do upublicznienia akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.

Celem przeprowadzenia publicznej oferty akcji NanoGroup S.A. jest pozyskanie dodatkowych środków na finansowanie wkładu własnego do obecnie rozwijanych przez NanoGroup S.A. projektów biotechnologicznych związanych z leczeniem i profilaktyką chorób onkologicznych oraz w obszarze transplantologii i krwiodawstwa, a także finansowanie inwestycji w nowe projekty – mówi Marek Borzestowski, prezes zarządu NanoGroup S.A.

Zespołem prawników CDZ kieruje wspólnik Maciej Kotlicki i r.pr Piotr Rychta z pomocą adw. Małgorzaty Sas-Madej, specjalizujący się w transakcjach M&A i prawie rynków kapitałowych. W skład zespołu wchodzą r.pr. Aleksandra Hulewicz, Monika Ciechomska oraz Marcin Lizurek.

NanoGroup S.A. jest podmiotem dominującym wobec trzech spółek zależnych (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA